Vedoucí nákupu

Mezinárodní výrobní společnost

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za zásobování výroby materiálem dle stanovených požadavků (hutní materiál, kooperace, odlitky, výkovky apod.)
- komunikace s dodavateli, vyjednávání podmínek dodávek - ceny, termíny
- odpovědnost za včasnost dodávek
- řízení a motivace podřízených pracovníků
- hodnocení dodavatelů, případné podněty ke změnám stávajících dodavatelů
- dohled na tokem materiálu, skladovými zásobami
- nastavování nákupních procesů a postupů, zavádění standardů
- úzká spolupráce s plánováním a technologií
- zadávání objednávek
- řešení reklamací, urgence termínů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- jazykové vzdělávání
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost odborného růstu
- propracovaný systém benefitů - stravenky, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technického zaměření (ideálně strojírenské)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v nákupu ve výrobním prostředí min. 3 roky
- min. 2 roky v řízení nákupu a jeho strategií
- velmi dobrá znalost práce s MS Excel a ERP systémem
- komunikativní znalost anglického NUTNÁ
- technický background - schopnost číst technické strojní výkresy NUTNÁ
- komunikativnost, iniciativa, samostatnost
- velmi dobré vyjednávací schopnosti
- proaktivní osobnost, odolnost vůči stresu
- vysoká míra samostatnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 1393770  Dátum zverejnenia: 16.12.2014