Strojní konstruktér/ka

Sécheron Tchequie, spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• modifikace a úpravy 3D modelů
• příprava výkresové dokumentace pro výrobu, zadávání kusovníků do systému
• komunikace s oddělením technologie a konstrukce
• 3D modelování v CAD systému (SolidWorks)
• spolupráce s ostatními odd. vývoje, kvality a technologie
• komunikace a úzká spolupráce s mateřskou společností ve Švýcarsku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnosti profesního a odborného růstu
- podílení se na kontrukčně zajímavých projektech
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- úzký koktakt s výrobou
- možnosti dalšího vzdělávání
- odpovídající finanční ohodnocení
- propracovaný systém firemních benefitů (stravenky, 13. mzda, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ strojního zaměření
• praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky - možno i formou dlouhodobé brigády při studiu - NUTNÁ
• dobrá znalost práce s CAD systémy
• znalost kovových materiálů, slitin, plastů
• znalost práce s vnitropodnikovým ERP systémem (např. ORACLE, SAP apod.) výhodou
• MS Office (Word, Excel, …)
• AJ na středně pokročilé úrovni slovem a písmem
• týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sécheron Tchequie se zabývá vývojem, výrobou, montáží a servisem bezpečnostních elektromechanických komponentů a systémů určených převážně pro hromadnou dopravu na bázi elektrické trakce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1373723  Dátum zverejnenia: 29.10.2014