Kuchár/Čašník

SEBURGI, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 80, 04001 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Prácu - Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

Príď sa s nami porozprávať o tom čo vieš, koľko času chceš stráviť v práci a aký plat, benefity od nás požaduješ. Ponúkame prácu v pohostinskej činnosti.

Odpoveď si dôkladne rozmysli, ak sa rozhodneš pre áno, neposielaj foto, životopis, motivačný list.

Buď jedinečný a vyjednaj si plat, podmienky na prácu také, na aké budeš hrdý.

rozsah: všetky pozície týkajúce sa pohostinskej činnosti.

Dohodni si stretnutie: [email protected]

U Seburgiho
Hlavná 80
04001 Košice

Informácie o výberovom konaní

Zamestnanec je pre našu rovnocenný partner.
Pracovné podmienky, benefity a plat si určuje zamestnanec.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Profesionálny prístup a služby v pohostinskej činnosti.
ID: 3169059  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1200