HR Generalist

SE Služby inžinierskych stavieb, s.r.o.

Slovakia, Nitra region, Mochovce 935 39, Mochovce Nuclear Power Plant, Units 3&4, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za výkon administratívnych, komunikačných a náborových činností v oblasti ľudských zdrojov
- zabezpečenie koordinácie vstupného procesu nových zamestnancov SESIS – operatívna podpora pri príchode nových zamestnancov
- zabezpečenie koordinácie lekárskych prehliadok zamestnancov, ich sprevádzanie a koordinácia termínov
- organizácia vstupných a odborných školení zamestnancov
- zodpovednosť za tvorbu a evidenciu dokumentácie osobných spisov zamestnancov, práca s HR systémom Humanet
- podpora pri evidencii a kontrole dochádzky a príslušných dokladov
- komunikácia so zamestnancami v oblasti HR procesov
- spolupráca a podpora pre útvar interných Služieb a útvar Recruitingu

- možnosť získania skvelej skúsenosti na jednom z najväčších projektov medzinárodného významu v súčasnosti

The job position is hired for the branch of Slovenské Elektrárne a.s.
In case you are interested in this position, please send us your detailed CV in English language.
Thank you for contacting us. Only suitable candidates will be contacted back.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- vysoká miera samostatnosti, časová flexibilita
- schopnosť tímovej spolupráce, efektivita, snaha a schopnosť učiť sa rýchlo nové veci
- analytické myslenie

SE Služby inžinierskych stavieb, s.r.o. is subsidiary company of Slovenské elektrárne, a.s. that is 100% owner.
The scope of business of the SE Služby inžinierskych stavieb, s. r. o. is a provision of specialized services through skilled professionals to the Nuclear power plant MO34 Project, in the areas of engineering, construction, testing, project management, planning and quality control.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2550358  Dátum zverejnenia: 24.8.2016