Konštruktér/ka - strojár/ka

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o., Novozámocká, Nitra-Horné Krškany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.07.2024
1 400 - 1 800 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na pozíciu Koštruktér/ka - strojár/ka!

Ak hľadáte príležitosť v dynamickom a inovatívnom prostredí, ste na správnom mieste! Naša spoločnosť hľadá kandidátov na pozíciu Konštruktér/ka - strojár/ka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a pomôže nám dosiahnuť naše ciele.

Čo očakávame:

- spracovanie a kontrola zákazníckych výkresov a požiadaviek, spracovanie technických zmien

  • vypracovanie technických štúdií so špecifikáciou požadovaných parametrov stroja a výrobku
  • tvorba technickej 3D a 2D dokumentácie v SW Autodesk Inventor
  • vytváranie návrhov a modelov podľa stanoveného konceptu a inštrukcií
  • vypracovanie a udržiavanie pracovných a metodických postupov pre oblasť CPE-PT a dokumentácia noriem pre SEBN
  • príprava a ošetrovanie potrebných výrobných podkladov
  • príprava podkladov pre vypracovanie kalkulácií novonavrhovaných prípravkov a pomôcok
  • spolupráca pri výbere a obstarávaní výrobných prostriedkov
  • implementácia a koordinácia FMEA
  • technický dozor pri uvádzaní nových alebo zmenených výrobkov

  • ​Pridajte sa k medzinárodne uznávanej firme, ktorá zabezpečuje dlhodobú stabilitu.
  • Pracujte v modernom prostredí, ktoré podporuje spoluprácu, kreativitu a spokojnosť zamestnancov.
  • Zlepšujte svoje zručnosti a posúvajte svoju kariéru vpred prostredníctvom špecializovaných školení a vzdelávacích programov.
  • ​Upravte si pracovný čas tak, aby vyhovoval vašim osobným potrebám a podporoval lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.
  • Užite si výhody, ako sú Multisport karta na športové aktivity, masáže pre relaxáciu, darčeky k výročiam a zábavné teambuildingové akcie, ktoré posilňujú tímového ducha.
  • Ponúkame konkurencieschopné mzdy

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti.

Do ďalšieho kroku výberového procesu a na osobný pohovor budú pozvaní iba tí, ktorí nám predložia svoj motivačný list a zároveň spĺňajú naše požiadavky a kritériá.

Tešíme sa na stretnutie s tými z vás, ktorí sa rozhodli podeliť sa o svoje talenty a energiu s nami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

praktické skúsenosti v odbore

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti s CAD softwarom, najmä Autodesk Inventor
  • Znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • Hard skills: Konštrukcia strojov, Technické výkresy
  • Soft skills: Analytické myslenie, Kreativita

Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) je globálnym dodávateľom káblových zväzkov pre automobilový priemysel s viac ako 39 000 zamestnancami v 14-tich krajinách. Medzi zákazníkov spoločnosti SEBN patrí skupina Volkswagen, so svojimi značkami Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, Seat, Škoda, Bugatti, Porsche, ale aj Mercedes a Lucid. My v SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. (SEBN SK) technicky podporujeme projekty na výrobu káblových zväzkov našich výrobných sesterských spoločností SEBN a externým partnerom v automobilovom priemysle poskytujeme školiace služby. Spájame sa s kolegami, so zákazníkmi a s obchodnými partnermi po celom svete. Pretože, práca v SEBN znamená prepojenie. So špičkovými technológiami. S budúcnosťou v automotive.

Staňte sa našou súčasťou. Spojte aj vy praktické skúsenosti z výroby káblových zväzkov s inováciami pri vývoji a konštrukcii nových projektov. Spojte sa s nami pre najlepšie riešenia. Connect with Innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421905422840
E-mail: poslať životopis
ID: 4823667  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac