Auditor výrobku

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacmzda od 1.400,-€ v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie auditov výrobkov na základe interných požiadaviek a požiadaviek zákazníkov (Interný Gegencheck v závodoch)
• Prezentácia výsledkov auditu výrobkov príslušným technickým oddeleniam v závodoch
• Preskúmať a sledovať audity výrobkov, ktoré vykonávajú výrobné závody
• Zhrnutie výsledkov auditu výrobkov a tvorba správ
• Tvorba a kontrola plánov auditu výrobkov
• Hodnotenie nápravných opatrení a sledovanie ich efektívnosti
• Školenie zamestnancov o technikách kvality v oblasti auditu výrobkov vo výrobných závodoch
• V prípade vzniku nových výrobných závodov alebo rozšírenie výrobných závodov, školenie na mieste po dlhšiu dobu
• Zaškolenie audítorov výrobku v prípade vzniku nových výrobných závodov alebo rozšírenia výrobných závodov.
• Účasť na internom a externom stretnutí audítorov výrobku „Ringvergleich“
• Analýza záručných reklamácii a reklamácii z poľa, ich koordinácia s výrobnými závodmi a laboratóriami.
• Technická podpora iných oddelení pri interpretácii interných a externých špecifikácií

  • zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosti ďalšieho vzdelávania, výučba jazykov v rámci pracovnej doby
  • zaujímavé platové ohodnotenie + benefity

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte v anglickom jazyku!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti kvality a v automobilovom priemysle

Počet rokov praxe

1

Dobrá znalosť kvalitatívnych metód, výroby a skúšania káblových zväzkov.
Flexibilita ohľadom vysielania na služobné cesty

Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) je globálnym dodávateľom káblových zväzkov pre automobilový priemysel s viac ako 39 000 zamestnancami v 14-tich krajinách. Medzi zákazníkov spoločnosti SEBN patrí skupina Volkswagen, so svojimi značkami Volkswagen, Volkswagen Úžitkové vozidlá, Audi, Seat, Škoda, Bugatti, Porsche, ale aj Mercedes a Lucid. My v SE Bordnetze – Slovakia s.r.o. (SEBN SK) technicky podporujeme projekty na výrobu káblových zväzkov našich výrobných sesterských spoločností SEBN a externým partnerom v automobilovom priemysle poskytujeme školiace služby. Spájame sa s kolegami, so zákazníkmi a s obchodnými partnermi po celom svete. Pretože, práca v SEBN znamená prepojenie. So špičkovými technológiami. S budúcnosťou v automotive.

Staňte sa našou súčasťou. Spojte aj vy praktické skúsenosti z výroby káblových zväzkov s inováciami pri vývoji a konštrukcii nových projektov. Spojte sa s nami pre najlepšie riešenia. Connect with Innovation.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Zuščáková
Tel.: +421905422840
E-mail: poslať životopis
ID: 4063314  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac