Technológ

SE Bordnetze - Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné Krškany, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technológ v našej spoločnosti má v svojej kompetencii:
- spracovanie a kontrola zákazníckych výkresov, spracovanie technických zmien
- vypracovanie a ošetrovanie potrebných výrobných podkladov (zvarové listiny, podklady pre PLS, kusovníky, pracovné plány, pracovné návody)
- vypracovanie časových a materiálových kalkulácií
- vypracovanie a ošetrovanie pracovných a metodických postupov pre oblasť prípravy výroby
- spolupráca pri výbere a zaobstaraní výrobných prostriedkov so správcom výrobných prostriedkov
- kapacitné prepočty potreby výrobných prostriedkov a personálu
- plánovanie materiálového toku
- koordinácia prípravy pracovných miest a zaškolenie personálu
- špecifikácia nárokov na výstavbu formovacích dosiek a výstavbu prototypov (množstevné aj ergonomické prevedenie)
- realizácia a koordinácia FMEA
- spolupráca pri plánovaní priestorového usporiadania výroby
- technický dozor pri nábehu nových alebo zmenených výrobkov
- trvalé zlepšovanie výrobných procesov v sériovej výrobe
- vyhodnotenie návrhov na vyšrotovanie materiálu

Svojím zamestnancom ponúkame perspektívnu prácu v kultúrnom pracovnom prostredí. Ponúkame možnosť odborného a osobného rastu, dobré sociálne podmienky.

Svoje životopisy prosím zasielajte e-mailom, poštou prípadne faxom v slovenskom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybratých kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
IBM Lotus Notes - základy
AutoCAD - základy

- VŠ/SŚ technického smeru (ÚSO – praktické skúsenosti v obore min.2 roky)
- Nemecký jazyk – základy, Anglický jazyk – základy
- dobré počítačové schopnosti
- znalosť aspoň jedného grafického programu
- orientácia na výsledky
- adaptabilita na zmeny
- organizačné a rozhodovacie schopnosti
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- kreativita a iniciatíva

Dcérska spoločnosť Sumitomo Electric Bordnetze GmbH, Wolfsburg-Hattorf, výrobca elektrických káblových zväzkov pre automobily koncernu VW.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Na Priehon 50
949 05 Nitra
ID: 269314   Dátum zverejnenia: 7.10.2016