PHP vývojář - vzdálená správa trezorových pokladen

SDE - Software Solutions

Místo práce
Brno, Česká republika, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat?

  • aplikace, která slouží ke správě trezorového systému používaného pro třídění a uchovávání peněz v supermarketech
  • vyvíjet nové funkce v OO PHP (Laravel) a Bootstrapu podle představy amerického product ownera
  • spolupracovat v malém scrum týmu s vývojáři u nás i v USA

Co Tě u nás čeká?

  • přijdeš mezi lidi, kteří jsou jako ty (v pohodě, baví je programovat a nemusí zbytečné formality)
  • usadíme tě v příjemné kanceláři s týmem (žádný open space)
  • dostaneš garanta, který ti pomůže k nám zapadnout a poradí ti, když si nebudeš vědět rady
  • sám si určíš pracovní dobu a její délku (30-40 hodin týdně, žádné přesčasy)
  • můžeš chodit do firemní angličtiny, udělat si certifikát nebo se zlepšovat ve svých programovacích či komunikačních schopnostech
  • seznámíme tě s ostatními PHPisty ve firmě a můžete si pravidelně vyměňovat zkušenosti
  • pokud chceš, můžeš časem pracovat na jiném produktu nebo třeba zkusit jiný programovací jazyk

Chceme Tě, protože

  • znáš PHP a JavaScript a máš v nich praxi (bereme i vlastní a neziskové projekty)
  • získal jsi rozhled a analytické myšlení na vysoké škole s IT zaměřením nebo ji aspoň studuješ
  • máš talent a chceš ho využít na maximum
  • lidé se na tebe mohou spolehnout a zajímají tě především týmové úspěchy
  • you can speak English fluently (upper intermediate)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2237691  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.