Tlačový operátor

Scrub Designs s.r.o.

Ľudovíta Stárka 16, 911 05 Trenčín, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovné miesto na pozíciu operátor digitálnych tlačových zariadení a rezacích plotrov.
- príprava stroja k tlači
- obsluha digitálnych tlačiarní a rezacích plotrov
- výstupná kontrola - zodpovednosť za kvalitu tlače
- dodržiavanie technologických postupov
- vedenie evidencie o výrobe
- monitorovanie zásob

Vyrábame polepy na terénne motorky nie len pre svetové tímy a ich jazdcov, ale pre všetkých nadšencov motokrosu.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám životopis v anglickom jazyku na dole uvedenú adresu. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pozíciu a budú pozvaní na osobný pohovor.

práca v mladom a aktívnom kolektíve, možnosť zúčastniť sa na firemných podujatiach alebo podujatiach sponzorovaných firmou.

Informácie o výberovom konaní

nástup ihneď
CV prosím zasielajte v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia, technológia tlače

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, precíznosť, schopnosť pracovať samostatne.
Znalosť práce s grafickými programami je výhodou.
Technické myslenie a manuálna zručnosť podmienkou

Scrubdesignz je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou polepov , poťahov a predajom plastov na terénne motocykle.
www.scrubdesignz.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3039528  Dátum zverejnenia: 6.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000