Senior IT Analytik / Projektový manažér - Vytváraj s nami digitálne ekosystémy a produkty budúcnosti

SCR technologies s.r.o.

Skuteckého, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 600 - 3 600 EUR/mesiacFinálna výška odmeny závisí od skúseností a praxe kandidáta a od formy spolupráce (živnosť / tpp)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do interného tímu hľadáme skúseného skúseného IT Analytika, ktorý bude vytvárať biznis analýzy digitálnych ekosystémov a produktov so zameraním na webové, portálové a e-commerce riešenia s klientskými zónami, so špičkovým UX / UI dizajnom orientovaným na používateľa, vrátane integrácií na rôzne ERP/core systémy.​

Pre-sales fáza:

  • aktívna účasť na prípravnej fáze projektu v spolupráci s obchodným oddelením
  • analýza, návrh a tvorba špecifikácie na základe požiadaviek zákazníka
  • príprava odhadu časového, finančného a realizačného plánu projektu
  • plánovanie projektu po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke
  • stavba pracovného tímu

Analytická fáza:

  • tvorba detailnej analytickej dokumentácie (use cases, procesy, funkčné a nefunkčné požiadavky)
  • spolupodieľanie sa na technickom návrhu riešenia spolu s techleadom / architektom

Fáza realizácie projektu:

  • ​riadenie a koordinácia projektového teamu
  • plánovanie kapacít na projekte a priebežné sledovanie stavu plnenia úloh
  • komunikácia so zákazníkom v analytických a technických záležitostiach projektu
  • podpora interného teamu a dohľad v priebehu realizácie (vývoj, testovanie, nasadenie)

  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office, prípadne využitie našich kancelárii v Banskej Bystrici a Bratislave
  • príležitosť pracovať s najnovšími technológiami
  • agilný tím a etablované CI / CD (GitLab, Docker, Portainer, JIRA,...)
  • špičkový tím ľudí, ktrorí su odborníci na software development, UX/UI design, marekting
  • podpora vzdelávania a odborého rastu (časová, finančná)
  • technologicky veľmi zaujímavé projekty
  • pravidelné teambuildingy a mnoho spoločných akcií  (vzdelávacích, zábavných) počas roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Analytické:

  • analytické, koncepčné a kreatívne myslenie
  • znalosť techník a agilných metodík vývoja IT projektov
  • rozhľad v oblasti webových aplikácií a webových portálov, ecommerce platoforiem a b2b zón

Manažérske:

  • komunikačné schopnosti, schopnosť argumentovať a presviedčať, prezentovať
  • schopnosť viesť a motivovať ľudí
  • schopnosť proaktívne navrhovať a vylepšovať riešenia pre zákazníka
  • snaha porozumieť podstate zákazníckeho biznisu a tak navrhovať riešenie
  • orientácia na klienta, podpora klienta v biznise využitím našich riešení
  • chuť neustále sa učiť nové technológie, doštudovať si rôzne integračné rozhrania

Za výhodu považujeme:

  • skúsenosť s návrhom a projektovým manažmentom ecommerce a  B2B riešení
  • znalosť SQL a databázových systémov
  • znalosť programovacích jazykov (programujeme v PHP a Java)
  • znalosť návrhových vzorov a ich praktické využitie
  • znalosť UML

SME ŠPECIALISTI NA DIGITÁLNE EKOSYSTÉMY, RIEŠENIA A TECHNOLÓGIE V OBLASTI E-COMMERCE, WEB PORTÁLOV, B2B a B2C ZÓN, AUTOMATIZÁCIE PROCESOV, CROSSELL A UPSELL RIEŠENÍ PRE B2B DODÁVATEĽOV A B2C ZÁKAZNÍKOV .

Pomáhame spoločnostiam naplniť ich digitálny potenciál vývojom tailor-made inovatívnych softvérových riešení a prenájmom našich IT expertov. Vytvárame digitálne ekosystémy a produkty budúcnosti s využitím najmodernejších open-source technológií a experience UX/UI dizajnu. Naši klienti už viac ako 15 rokov získavajú next-gen náskok pred konkurenciou v segmentoch e-commerce, fintech, insurtech, healthtech, mass media, startups a e-government.

Našou víziou je byť lídrom v poskytovaní riešení digitálnych produktov a digitálnej transformácie pre svetové spoločnosti.

Sme členom skupiny SCR®, kde prepájame know-how z oblasti technológií, marketingu a designu a preto sme o krok vpred pred konkurenciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Majeríková
E-mail: poslať životopis
ID: 4445144  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac