IT Consultant & Sales Manager

SCR technologies s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- reprezentácia spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektmi
- samostatné vedenie obchodných prípadov; analýza potrieb zákazníkov, tvorba ponúk, príprava zmlúv
- koordinácia činností súvisiacich s obchodným vzťahom k zákazníkovi počas celého procesu
- ako člen tímu sa bude IT Consultant podieľať aj na koncepčných, strategických, technických špecifikáciách; na nasadení projektu, resp. systému do reálnej prevádzky
- zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa projektu
- monitoring a analýza trhu a vývoja produktového portfólia
- zodpovednosť za stratégiu a rozvoj produktov

- možnosť spoluvytvárať, riadiť a viesť zaujímavé projekty pre významných slovenských a zahraničných klientov
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch
- flexibilný pracovný čas a homeoffice
- osobnostný a profesionálny rast v spoločnosti
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu

V prípade záujmu pošlite Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected] s predmetom emailu "IT Consultant" alebo svoje CV pošlite cez formulár na portály profesia. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požadovaný profil pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky prax v obchodnej oblasti s informačnými technológiami
- výborné prezentačné a obchodné zručnosti
- analytické a koncepčné myslenie
- strategické myslenie
- technický background
- všeobecný rozhľad v online marketingu vítaný
- schopnosť proaktívne navrhovať a vylepšovať riešenia pre zákazníka (pridaná hodnota / stratégia)

Požadované vlastnosti
- časová flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosťou pracovať pod stresom
- orientácia na výsledky
- empatia a entuziazmus
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- proaktivita

SME ŠPECIALISTI NA DIGITÁLNE EKOSYSTÉMY, RIEŠENIA A TECHNOLÓGIE V OBLASTI E-COMMERCE, WEB PORTÁLOV, B2B a B2C ZÓN, AUTOMATIZÁCIE PROCESOV, CROSSELL A UPSELL RIEŠENÍ PRE B2B DODÁVATEĽOV A B2C ZÁKAZNÍKOV .

Pomáhame spoločnostiam naplniť ich digitálny potenciál vývojom tailor-made inovatívnych softvérových riešení a prenájmom našich IT expertov. Vytvárame digitálne ekosystémy a produkty budúcnosti s využitím najmodernejších open-source technológií a experience UX/UI dizajnu. Naši klienti už viac ako 15 rokov získavajú next-gen náskok pred konkurenciou v segmentoch e-commerce, fintech, insurtech, healthtech, mass media, startups a e-government.

Našou víziou je byť lídrom v poskytovaní riešení digitálnych produktov a digitálnej transformácie pre svetové spoločnosti.

Sme členom skupiny SCR®, kde prepájame know-how z oblasti technológií, marketingu a designu a preto sme o krok vpred pred konkurenciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2532614  Dátum zverejnenia: 26.4.2016