Business Developer digitálnych marketingových riešení

SCR interactive s.r.o.

Pod strážami, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacTvoja odmena je zložená z fixnej časti (paušál) a variabilnej časti, ktorú tvoria provízie 20% z hrubého zisku realizovanej zákazky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KTO SME?
Sme digitálna marketingová agentúra a našim klientom už viac ako 13 rokov odovzdávame zo seba to najlepšie.

Vytvárame komplexné komunikačné stratégie a poskytujeme služby primárne v oblasti performance marketingu, SEO optimalizácie, marketingu na sociálnych sieťach. Máme viac ako 140 spokojných klientov, ktorým naše stratégie priniesli tržby v hodnote viac ako 27,3 miliónov za 13 rokov a stále rastú.

KOHO HĽADÁME?

Do nášho tímu SCR INTERACTIVE hľadáme talentovaného a skúseného BUSINESS DEVELOPERA, ktorý bude mať nastarosti rozbiehanie nových spoluprác. Úspech na tejto pozícii závisí od schopnosti identifikovať a porozumieť obchodným potrebám klienta a silnej vnútornej motivácie premeniť prvotnú dohodu na skutočný projekt.

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

- akvizícia nových klientov
- nastavovanie stratégie predaja a akvizície nových klientov
- tvorba návrhov a prezentácii na základe business cieľov klienta
- manažovanie riešenia požiadaviek klientov

- firemný telefón a notebook
- štedro nastavený systém provízií
- office v super lokalite s výhľadom na celú Bratislavu
- práca v kolektíve ľudí, ktorých práca nesmierne baví
- najlepší kolegovia, ktorí ti ochotne so všetkým pomôžu
- budget na vzdelávanie
- pravidelné spoločné raňajky, obedy, grilovačky na terase, teambuildingy
- preplatenie nákladov spojených so obchodnými stretnutiami s klientom (doprava, parkovanie, obedy/káva)

Informácie o výberovom konaní

PREČO SCR?

Viac ako 13 rokov prinášame slovenským podnikateľom kvalitné digitálne riešenia. Sme tím skúsených špecialistov z digitálnej marketingovej agentúry. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a kontrolovať ťa.

Názory a nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní napredovať.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, vieš sa podeliť s kolegami.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práci - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to naša prirodzenosť.

Stojíme na 3 nohách:
1. kvalitný výkonnostný marketing
2. SEO
3. budovanie silných a zapamätateľných značiek

Našim snom je, aby si každý slovenský podnikateľ vedel dovoliť kvalitný digitálny marketing.

Až 25%-30% klientov nás odmeňuje na základe dosiahnutých výsledkov. Rovnako sú odmeňovaní aj naši kolegovia, vďaka čomu si vedia zarobiť, neodchádzajú od nás.

Máme viac ako 100 klientov a skúsenosti s veľkými spoločnosťami ako EXIsport, Slovenská pošta, ABB, Hewlett Packard Enterprise, Heineken, Amundsen, Nicolaus...

Ak sme ťa oslovili, pošli svoje CV vo formáte PDF na adresu [email protected]

Veľmi si vážime záujem všetkých kandidátov, ale vzhľadom na časovú náročnosť procesu si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Ak nebudeš kontaktovaný/á do dvoch týždňov od dátumu ukončenia výberového konania, prosím ber na vedomie, že pozícia je obsadená vhodným kandidátom. Ďakujeme za pochopenie.

Team SCR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, marketing

Počet rokov praxe

2

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Majeríková
E-mail: poslať životopis
ID: 4814566  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac