Online Project Manager

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Skuteckého 115/1, Bratislava, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a zodpovednosť za online projekty z hľadiska kvality, termínov, rozpočtu, zámeru a obsahu;
- plánovanie projektu po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke (stavba pracovného tímu, aktívna účasť na prípravnej fáze projektu, príprava finančného a realizačného plánu projektu, spolupráca s obchodným oddelením pri príprave zmlúv a ponúk);
- ako člen tímu sa projektový manažér bude podieľať na analýze požiadaviek zákazníka; koncepčných, strategických ,technických a vizuálnych návrhoch a špecifikáciách; na nasadení projektu, resp. systému do reálnej prevádzky;
- zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom vo všetkých záležitostiach týkajúcich sa projektu.

- možnosť spoluvytvárať, riadiť a viesť zaujímavé projekty pre významných slovenských a zahraničných klientov;
- účasť na konferenciách, workshopoch a odborných kurzoch;
- flexibilný pracovný čas a homeoffice;
- osobnostný a profesionálny rast v spoločnosti;
- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu;
- možnosť pracovať v Banskej Bystrici aj Bratislave.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite CV spolu so súhlasom so spracovaním os. údajov, prostredníctvom profesia formulára alebo priamo na adresu [email protected]. V predmete emailu uveďte "Online Project Manager". Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadovaný profil pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- analytické a koncepčné myslenie,
- strategické myslenie,
- technický background,
- všeobecný rozhľad v online marketingu,
- znalosť techník a metodík projektového riadenia, (MS Project a plánovania zdrojov, agilných metodík),
- schopnosť proaktívne navrhovať a vylepšovať riešenia pre zákazníka (pridaná hodnota / stratégia),
- časová flexibilita,
- vysoké pracovné nasadenie,
- schopnosťou pracovať pod stresom,
- schopnosť viesť a motivovať ľudí.

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2425084  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou