JAVA developer

SCR interactive s.r.o.

Miesto práce
Skuteckého 115/1, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do technologickej divízie hľadáme skúsených Java programátorov a architektov, ktorých zodpovednosťou bude predovšetkým spolupodieľanie sa na návrhu a vývoji pokročilých aplikácií a podnikových riešení.

Súčasťou pozície bude:
- návrh a vývoj aplikácií a aplikačnej logiky
- návrh a vývoj aplikácií poskytujúcich webové služby
- možnosť spolupodieľať sa na tvorbe technického návrhu a architektúre riešenia
- príprava technickej dokumentácie

- nadštandardné platobné ohodnotenie za dobrú prácu
- zaujímavé projekty pre veľkých slovenskýchch a zahraničných klientov
- možnosť vyskúšať a zaviesť do praxe najnovšie technológie
- odborný rast a možnosť učiť sa stále niečo nového od ostatných v teame
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas

V prípade Vášho záujmu nám pošlite CV spolu so súhlasom so spracovaním os. údajov, prostredníctvom profesia formulára alebo priamo na adresu [email protected]. V predmete emailu uveďte "JAVA developer". Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadovaný profil pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax min 3. roky na pozícii JAVA programátora
- znalosti a praktické skúsenosti so Spring, Spring MVC, Hibernate, Web Services (SOAP, REST)
- skúsenosti s návrhom SOA architektúry, OSGi, Apache CFX, ActiveMQ, Apache Camel, ESB – výhodou
- znalosti CI / CD / DevOps nástrojov - výhodou

SCR interactive je digitálna reklamná agentúra. Prepájame online a offline svet a sme nadšenci noviniek a inovatívnych riešení. Sme súčasťou stabilnej skupiny firiem brandu SCR®.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2114188  Dátum zverejnenia: 19.5.2015