Referentka zákazníckeho servisu

SCP PAPIER, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
predpokladaný nástup ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ v závislosti od Vašich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s obchodnými partnermi ( dopyty, produkty, ceny, reklamácie, novinky )
- starostlivosť o skupinu pridelených obchodných partnerov ( aktívny predaj )
- komunikácia v rámci úseku zákazníckeho servisu a logistiky
- vybavovanie telefonátov, emailov, faxov
- príjem a vybavovanie objednávok od obchodných partnerov
- vytváranie objednávok pre dodávateľov
- plánovanie rozvozov
- kombinovanie zásielok pre zákazníkov v jednotlivých vozidlách
- komunikácia s vedúcimi skladov a šoférmi súvisiacich s rozvozmi tovaru
-príprava všetkej dokumentácie súvisiacej s predajom a expedíciou tovaru ( výdajky, faktúry )
- príjem a riešenie špecifikovaných reklamácií
- vykonávanie ďalších prác, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného

- stabilná spoločnosť s viac ako 20 ročným pôsobením na trhu
- práca na trvalý pracovný pomer a motivujúce finančné ohodnotenie
- zmluva aj na dobu neurčitú (v prípade záujmu)
- garantovaný fixný plat + mesačné a kvartálne bonusy za plnenie plánov
- komplexné zaškolenie po nástupe
- pracovná doba len počas týždňa/žiadne víkendové nadčasy
- práca z kancelárie, bez nutnosti cestovania
- práca vhodná aj pre vyššiu vekovú kategóriu
- výborná lokalita v širšom centre mesta (v krátkom čase), moderné kancelárske priestory (v krátkom čase)
- príjemné pracovné prostredie
- stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa v hodnote až 4,50€
- mobilný telefón
- pitný režim, cafeteria

Žiadosť spolu so životopisom zašlite e-mailom na adresu [email protected]. V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie podľa zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické,technické,humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Fakturácia - Základy

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s prácou na zákazníckom centre/call centre vítané
• veľmi dobré komunikačné schopnosti
• príjemný telefonický prejav
• pro-zákaznícka orientácia
• precíznosť, dôslednosť a spoľahlivosť
• zmysel pre detail
• aktívny a zodpovedný prístup k práci
• schopnosť samostatnej aj tímovej práce
• nekonfliktnosť

SCP PAPIER, a.s. je veľkoobchod a distribútor papiera na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1131589  Dátum zverejnenia: 28.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ v závislosti od Vašich schopností a skúseností