Zamestnanec zákazníckeho servisu

SCP PAPIER, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 24, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s obchodnými partnermi ( dopyty, produkty, ceny, reklamácie, novinky )
- starostlivosť o skupinu pridelených obchodných partnerov ( aktívny predaj )
- komunikácia v rámci úseku zákazníckeho servisu a logistiky
- vybavovanie telefonátov, emailov, faxov,
- príjem a vybavovanie objednávok od obchodných partnerov
- vytváranie objednávok pre dodávateľov
- plánovanie rozvozov
- kombinovanie zásielok pre zákazníkov v jednotlivých vozidlách
- komunikácia s vedúcimi skladov a šoférmi súvisiacich s rozvozmi tovaru
-príprava všetkej dokumentácie súvisiacej s predajom a expedíciou tovaru ( výdajky, faktúry )
- príjem a riešenie špecifikovaných reklamácií
-vykonávanie ďalších prác, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného

komplexné zaškolenie pri nástupe, ďalšie vzdelávanie, možnosť dosiahnutia zaujímavého finančného ohodnotenia v závislosti od výkonu

Žiadosť spolu so životopisom zašlite e-mailom na adresu job@scppapier.com. V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie podľa zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.8.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Počet rokov praxe

2

* vysoká schopnosť komunikácie
* požadujeme prax minimálne 2 roky na zákazníckom centre
* príjemný telefonický prejav
* schopnosť improvizácie
* skúsenosti s prácou na danej pozícii vítané

SCP PAPIER, a.s. je veľkoobchod a distribútor papiera na Slovensku. Na Slovensku patrí firma medzi najväčších dodávateľov papierov pre polygrafický priemysel ako i papierov pre kancelárske použitie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Rožňavská 24
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriána Kružliaková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1131589   Dátum zverejnenia: 17.7.2017