Barman

Kafado, s. r. o.

Miesto práce
WhiskyBar44 & Restaurant, Vysoká 16, 811 06, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1100 EUR/mesiac, platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Barman: Práca vo Whisky bare, príprava nápojov, obsluha hostí a profesionálny servis.
Zodpovednosť za chod prevádzky a objednávanie tovaru.

Práca v príjemnom prostredí v mladom kolektíve. Odborné zaškolenie o whisky. Možnosť ďalšieho vzdelávania sa a profesného rastu. Možnosť zúčastniť sa na výletoch a našich ďaľších aktivitách priamo v Škótsku ako aj iné benefity na základe pracovných výsledkov a úspechov.

V prípade Vášho záujmu posielajte svoje životopisy na e-mailovú adresu: [email protected]. Foto vítané. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov pozvaných na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a flexibilita. Príjemné vystupovanie. Komunikatívnosť a organizačné schopnosti. Znalosť anglického jazyka veľkou výhodou.

Firmu Scot-Slovak Trading s.r.o. založil v roku 2008 škót Stiubhard Kerr-Liddell spolu so svojimi slovenskými spoločníkmi .Spolu už deviaty rok prevádzkujú špecializovaný Whisky Bar 44 & Restaurant na Vysokej ulici v Bratislave. Scot-Slovak Trading s.r.o. dováža whisky priamo od škótskych výrobcov a je aj jej výhradným distribútorom na Slovensku. Zameriavame sa hlavne na špeciálne a limitované edície škótskej whisky, čo dodáva samotnému baru dnes veľmi dôležitú jedinečnosť.

www.whiskybar44.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1303750  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 EUR/mesiac, platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore