Servisný pracovník + predajca

SCOPA s.r.o.

Miesto práce
NC HRON, Dúdvažská 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
970 - 1.140,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezľaknite sa technického zamerania, pracujú u nás muži i ženy, bez problémov, nie je to ťažká práca, na prevádzke sa vykonávajú iba základne, ľahko zvládnuteľné úkony, väčšie opravy sa zbierajú a zvážajú do servisnej dielne k vyučeným hodinárom. PONÚKAME PLNÉ ZAŠKOLENIE UCHÁDZAČA !

Vaša náplň práce obsahuje:
Základné práce pri servise hodín na počkanie = výmena batérií, výmena remienkov, skracovanie náramkov, a podobne + zber väčších opráv do odbornej dielne - vypísanie tlačiva, výdaj hotových opráv klientom, predaj nových hodiniek na prevádzke, predaj budíkov, poradenstvo, komunikácia so zákazníkom, podávanie informácií zákazníkom, dokladanie tovaru, práca s pokladnicou.
Práca vhodná pre muža i ženu, podmienkou je iba dobrý zrak a základná technická zručnosť.

Ponúkame plné zaškolenie, nie je potrebná žiada prax v odbore, iba technické zmýšľanie a chuť pracovať, učiť sa nové veci.
Ponúkame stabilné pracovné miesto v mladom kolektíve v obchodnom centre NC HRON Bratislava - Vrakuňa / Pod.Biskupice.
Nástup: ihneď
Pracovná doba: pondelok - piatok 10.00 - 19.00 hod., možnosť občas víkendy po dohode
Platové ohodnotenie:
Živnosť - nástup: 970,- Eur
Po skúšobnej lehote od 4.mesiaca zvýšenie platu na 1.040,- Eur + k tomu motivačná zložka od 0-100,- Eur podľa výkonu.
TPP - nástup: 720,- Eur hrubá mzda /cca 565,- čistá/.
Po skúšobnej lehote od 4.mesiaca zvýšenie platu na 770,- Eur hrubá mzda /cca 600,- čisté/ + k tomu motivačná zložka od 0-100,- Eur brutto podľa výkonu.

Ďalšie motivačné benefity /vianočné odmeny, narodeninový balíček/, každý rok automatické zvýšenie platu o 2%.

Ponúkame pracovné miesto v malom kolektíve v obchodnom centre NC HRON, Bratislava. PROSÍME IBA VÁŽNY ZÁUJEM - Životopisy zasielajte mailom na adresu [email protected]
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zamerane výhodou

NIE JE POTREBNÁ PRAX V ODBORE, ponúkame úplné zaškolenie uchádzača. Podmienkou pre výber kandidáta je technický typ, technické myslenie, dobrý zrak, manuálna zručnosť, cit k jemnej mechanike, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, bezúhonnosť, práca s registračnou pokladnicou.

Spoločnosť sa zameriava na služby a maloobchodný predaj tovaru.
Prevádzkujeme SERVIS HODÍN vo viacerých obchodných centrách v Bratislave + servisnú dielňu.
Malý kolektív mladých ľudí, 4-6 zamestnancov.
www.servishodin.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2102534  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 970 - 1.140,-