Pracovník servisu hodín + predajca

SCOPA s.r.o.

Miesto práce
OC CENTRAL, Metodova 6, 821 08 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONÚKAME PLNÉ ZAŠKOLENIE UCHÁDZAČA !
Základné práce pri servise hodín na počkanie, výmena batérií, výmena remienkov, skracovanie náramkov, a podobne + zber väčších opráv do odbornej dielne, výdaj hotových opráv klientom, predaj nových hodín na prevádzke, poradenstvo, práca so zákazníkom, dokladanie tovaru.
Práca vhodná pre muža i ženu.

Ponúkame plné zaškolenie, nie je potrebná žiada prax v odbore, iba technické zmýšľanie a chuť pracovať, učiť sa nové veci.
Ponúkame stabilné pracovné miesto v mladom kolektíve v obchodnom centre OC CENTRAL Bratislava.
Nástup: ihneď
Pracovná doba: krátky - dlhý týždeň, vrátane víkendov
Platové ohodnotenie: nástup 700,- Eur brutto + motivačná zložka od 0-100,- Eur, po skúšobnej lehote od 4.mesiaca ďalšie motivačné benefity, každý rok zvyšovanie platu, gastrolístky.

Ponúkame pracovné miesto v malom kolektíve v obchodnom centre OC CENTRAL, Bratislava. Životopisy zasielajte mailom na adresu servishodinpraca@gmail.com
Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zamerane výhodou

Nie je potrebná prax v odbore, ponúkame úplné zaškolenie uchádzača. Podmienkou pre výber kandidáta je technický typ, technické myslenie, dobrý zrak, manuálna zručnosť, cit k jemnej mechanike, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, samostatnosť, bezúhonnosť, práca s registračnou pokladnicou.
Práca v dvojzmennej prevádzke, práca aj cez víkendy (krátky-dlhý týždeň).

Spoločnosť sa zameriava na služby a maloobchodný predaj tovaru.
Prevádzkujeme SERVIS HODÍN vo viacerých obchodných centrách v Bratislave + servisnú dielňu.
Malý kolektív mladých ľudí, 4-5 zamestnancov.
www.servishodin.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

SCOPA s.r.o. - SERVIS HODÍN
Metodova 6
82108 Bratislava
ID: 2102534   Dátum zverejnenia: 26.9.2016