SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Brigádnik - korektor letákov v slovenskom jazyku

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou

Miesto práce

Trnava, okres Trnava

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Termín nástupu

dohodou

Očakávame

○ Vynikajúca znalosť slovenského jazyka
○ Komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť pri preklade a korekcii letákov
○ Flexibilnosť - bezodkladná reakcia na zadané požiadavky

Ponúkame

○ Férová odmena na mzdovej úrovni zamestnancov spoločnosti

Náplň práce

○ Ak si chcete prilepšiť na štúdium, k dôchodku k rodičovskému príspevku, sme tu pre Vás s ponukou spolupráce
○ Hľadáme spolupracovníka na dlhodobú brigádu - prácu z domu
○ Vašou hlavnou úlohou bude svedomitá kontrola a korekcia slovenskej mutácie letáku max. 20x ročne
○ Preklad z češtiny do slovenčiny o rozsahu jednej A4 cca 20x ročne
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Josef Dvořák
E-mail: poslať životopis
ID: 2687428  Dátum zverejnenia: 5.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou