SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Servisný technik (čalúnnik)

Mzdové podmienky (brutto)

dohodou na základe preukázateľnej praxe a skúseností

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

dohodou (ASAP)

Očakávame

Vzdelanie, alebo prax v odbore (čalúnnik-stolár)

Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
Schopnosť vedenia jednoduchej administratívy spojenej s vybavovaním reklamácií
Komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi pri riešení zákaznických reklamácií
Pozitívne myslenie a príjemné vystupovanie
Dochvílnosť
Fyzická zdatnosť

Ponúkame

Perspektívne zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
Zapracovanie v rozsahu niekoľkých týždňov – všetko na náklady zamestnávateľa
Možnosť ďalšieho profesijného vzdelávania
Zamestnanecké výhody
Adekvátne mzdové hodnotenie

Náplň práce

Spoločnosť SCONTO Nábytok, s.r.o., popredný predajca nábytku a bytových doplnkov, hľadá vhodných kandidátov na pozíciu:

  • Servisného technika (čalúnnika) na posúdenie reklamačných závad a realizáciu drobných opráv priamo v mieste bydliska zákazníka, alebo priamo na obchodnom dome. Na základe požiadavky reklamačného oddelenia komunikuje priamo s klientmi a v rámci možností zabezpečuje servis.

Vodičský preukaz

B
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Barancová
Tel.: +421253488182
E-mail: poslať životopis
ID: 2335212  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe preukázateľnej praxe a skúseností