SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Poradca zákazníka do oddelenia plánovaných kuchýň v Nitre

Mzdové podmienky (brutto)

900 EUR/mesiac

Miesto práce

Hlohovská cesta, Nitra, okres Nitra

Termín nástupu

dohodou (ASAP)

Očakávame

pozitívny prístup k zákazníkom, príjemné vystupovanie

Ponúkame

Pri pohovore

Náplň práce

Spoločnosť SCONTO Nábytok, s.r.o. – popredný predajca nábytku a bytových doplnkov, hľadá pre svoj obchodný dom v Nitre poradcu zákazníka do oddelenia plánovaných kuchýň .

Požadujeme:

  • SOU / SŠ vzdelanie, najlepšie technického smeru
  • skúsenosti s predajom kuchýň
  • skúsenosti s predajom plánovaného nábytku
  • dobré predajné schopnosti
  • užívateľskú znalosť PC
  • prácu v grafických 3D programoch
  • orientáciu v projektovej dokumentácii
  • časovú flexibilitu, pripravenosť pracovať v zmenovej
prevádzke vrátane víkendov
  • aktívny vodič

Ponúkame:

  • perspektívne zamestnanie v prosperujúcej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • dobré platové ohodnotenie závislé od dosahovaných predajných výsledkov
  • možnosť odborného školenia
  • zamestnanecké výhody

Pracovisko: Nitra

Nástup: ihneď, príp. dohodou

Informácie o výberovom konaní

CV bude predložené vedúcemu obchodného domu, ktorý bude uskutočňovať výber vhodných kandidátov.
Každý záujemca o zamestnanie dostane potvrdenie o doručení CV a potrebné informácie E-mailom .

Vodičský preukaz

B
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Barancová
Tel.: +421253488182
E-mail: poslať životopis
ID: 1913742  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac