SCONTO Nábytok je súčasťou medzinárodného reťazca, ktorý prevádzkuje v Nemecku obchodné domy pod značkou HöffnerSCONTO. V Českej republike a na Slovensku už viac ako 20 rokov neustále rozširujeme sieť obchodných domov s rozsiahlym sortimentom nábytku a bytových doplnkov a úspešne pomáhame tisíckam našich zákazníkov napĺňať ich sny o krásnom bývaní.
Na posilnenie nášho tímu hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu

Reklamačný technik obchodného domu v Trnave

Mzdové podmienky (brutto)

Dohodou

Miesto práce

Nová 10/8144, 917 01 Trnava, okres Trnava

Termín nástupu

Do 31.08.2014

Očakávame

Kľud,rozvaha, pozitívny prístup k ĺu´dom, asertivita
Ponúkame:

  • perspektívne zamestnanie u prosperujúcej a stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • platové ohodnotenie zodpovedajúce úrovni zastávanej pracovnej pozície
  • zaškolenie ( v Trnave, prípadne v Čechách ).Náklady spojené so
zaškolením hradí zamestnávateľ v zmysle zákona ( stravné, cestovné, ubytovanie )
  • možnosť ďalšieho profesného a jazykového vzdelávania
  • zamestnanecké výhody

Ponúkame

Stravné lístky
Jazykové vzdelavanie
Zamestnanecké výhody - zĺavy na nákup tovaru

Náplň práce

Významný predajca nábytku a bytových doplnkov hľadá pre svoj obchodný dom v Trnave
vhodného kandidáta - kandidátku na pozíciu:

REKLAMAČNÉHO TECHNIKA OBCHODNÉHO DOMU

Požadujeme:

  • ÚSO / SŠ vzdelanie, najlepšie technického smeru
  • znalosť NJ – výhodou
  • komunikatívnosť a silnú odolnosť voči stresu
  • časovú flexibilitu, pripravenosť pracovať na zmeny, aj počas víkendov
  • užívateľskú znalosť PC

Pracovisko: Trnava

Termín nástupu: ihneď, príp. dohodou

Vodičský preukaz

B
Staňte sa aj Vy členom nášho tímu!

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Barancová
Tel.: +421253488182
E-mail: poslať životopis
ID: 1003179  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou