Asistent /HR personalista

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Galanta- logistický park Gáň, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce v logistickom parku
- zabezpečenie kancelárskych potrieb a ochranných pracovných pomôcok pre zamestancov
- evidencia dennej dochádzky zamestnancov
- spracovávanie podkladov pre mzdy a CV uchádzačov o zamestnanie
komplexná personálna agenda na oddelení ľudských zdrojov
príprava podkladov na spracovanie miezd
príprava podkladov na vytvorenie zmlúv pre zamestnancov
- vedenie databázy uchádzačov o zamestnanie
- kontakt s uchádzačmi o zamestnanie
- koordinácia výberových konaní a osobných pohovorov pre vybrané pracovné pozície, podieľanie sa na výbere vhodných kandidátov
- spolupráca s personálnymi agentúrami
- organizovanie BOZP školení a komunikácia s bezpečnostným technikom
- samostatné riešenie ďalších zadaných úloh

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá znalosť anglického jazyka
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Sládkovičovo, Galanta, Gáň)
• Stabilné zázemie s cca 350 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Zámocká 30
811 01 Bratislava
ID: 615053   Dátum zverejnenia: 30.9.2016