Líder zmeny/Skladník/Vodič VZV

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacpripadne odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného lídra na 2 zmeny

- vedenie menšieho tímu, organizovanie práce a kontrola práce pridelených pracovníkov
- manipulácia a organizácia tovaru v rámci skladu, obsluha motorového vozíka/Retrak
- zaskladňovanie a ukladanie tovaru do regálov
- balenie a príprava objednaného tovaru, paletizácia pred nakládkou
- včasné vyskladňovanie zásielok zo skladu k príjemcom
- pravidelné inventúry, udržiavanie poriadku v sklade

- práca v stabilnej spoločnosti a príjemnom mladom kolektíve
- odmeny vo forme bonusov
- výkonnostný bonus = 100 eur
- extra príplatky za prácu nadčas víkend a sviatky
- refferal bonus = 100 eur
- stravné lístky v hodnote 4,00 eur
- bezplatné školenie na VZV

Vašu žiadosť s CV posielajte e-mailom spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, skladovanie

Vodičský preukaz

A, B

- skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii
- oprávnenie na VZV (prípadne vieme zabezpečiť školenie - náklady hradí zamestnávateľ)
- dobré matematické a analytické myslenie
- vedieť sa orientovať v sklade
- precíznosť, zodpovednosť a presnosť
- tímový hráč

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Galanta, Gáň, Sládkovičovo)
• Stabilné zázemie s cca 200 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2901639  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac