Operátor výroby/Balič

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Prologistics Park Galanta - Gan, Gáň, Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 860 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do logistického centra Gáň

- pozícia vhodná pre mužov aj ženy /práca v stoji/balenie telefónov na montážnej linke
- manipulácia s tovarom
- práca v dvojzmennej prevádzke: ranná 6:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00
- balenie a skenovanie tovaru /telefónov/
- udržiavať pracovisko v čistote: odovzdať odpadový materiál, ktorý vzniká pri balení, separovať tento odpad do vopred pripravených košov a priebežne vysypávať koše.

- platové ohodnotenie závisí od výkonnostného zaradenia až do 860 € brutto
- dochádzkový a výkonnostný bonus
- príplatky nad rámec zákona/nadčas, víkendy/
- práca v príjemnom kolektíve
- dochádzkový bonus = 100 eur
- výkonnostný bonus od 50 do 260 eur
- refferal bonus pri odporučení zamestnanca - 100 eur
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- motivačné benefity
- zabezpečujeme dopravu do logistického centra Gáň, Galanta
- stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v elektrotechnickom priemysle - výhodou
- zručnosť, precíznosť, flexibilita
- zodpovednosť za vykonanú prácu
- základné ovládanie PC
- schopnosť pracovať samostatne
- potrebný čistý register trestov
- ochota pracovať na 2 zmeny

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Galanta, Gáň, Sládkovičovo)
• Stabilné zázemie s cca 200 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2889786  Dátum zverejnenia: 7.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac