Inšpektor - skladový pracovník

SCM Logistics s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Gáň, Logistický park Senec, Galanta
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Konkrétne platové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozloženie materiálu v príslušnej zóne, označovanie materiálu, zakladanie do regálov v prípade potreby
- Práca s PDA
- Práca podľa inštrukcií nadriadeného
- Vykonávanie inšpekcií materiálu, kontrola poškodení, hlásenie poškodených materiálov
- Kontrola príjmu špeciálnych materiálov a kontrola ich umiestnení do chránených priestorov
- Zodpovednosť za čistotu na pridelenej zóne
- Zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP, OPP a ŽP
- Plnenie pokynov nadriadeného, zabezpečenie, aby dané úlohy boli splnené, v čo najkratšom čase a v požadovanej kvalite

Vašu žiadosť s CV posielajte e-mailom spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Poprosím uviesť, či máte záujem o prácu v Senci, Gáni alebo Galante. Informácie o doprave poskytneme na požiadanie. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - základy

- užívateľská znalosť práce s počítačom
- skúsenosť s prácou v programe SAP podmienkou
- flexibilita, zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny (2-zmenná prevádzka)

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Sládkovičovo, Galanta, Gáň)
• Stabilné zázemie s cca 350 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Zámocká 30
811 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR department
Tel.: 0911 221 361
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814762   Dátum zverejnenia: 16.11.2016