Brigádnici na výstavách Slovmedica a Biostyl v Bratislave (Promotér, Hosteska)

Schweizer International s.r.o.

Miesto práce
Výstavisko Incheba, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme promotérky a promotérov na prezentáciu a predaj OK-PLAST – prvej náplasti bez lepidla v rámci výstav Slovmedica a Biostyl v Bratislave v dňoch 6.-8.10.2016.

Ponúkame:
- GARANCIU 40,- EUR/deň bez ohľadu na predajný výsledok alebo atraktívnu proviziu, celkom cca. 40-60,- EUR/deň
- zaškolenie ZDARMA
- maximálnu podporu v priebehu celej spolupráce
- kvalitné výrobky z Nemecka

Výberové konanie a školenie: v stredu 5.10.2016 v Bratislave

V prípade Vášho záujmu pošlite Váš stručný životopis na e-mail: stachoval@ischweizer.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- účast na akcii VŠETKY 3 DNI!
- chuť zarobiť si peniaze
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- pracovitosť

Jako exkluzivní distributoři dovážíme do České a Slovenské republiky kvalitní německé a rakouské značky z oblasti zdravého životního stylu, zdravotnictví a zdravé kuchyně.
Naše velkoobchodní aktivity již několik let úspěšně doplňujeme účastí na odborných a veřejných výstavách a promo akcemi v obchodních centrech. Tyto prezentační a zároveň prodejní akce tvoří naše maloobchodní aktivity a jsou nástrojem marketingu a reklamy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Puškinovo náměstí 493/5
160 00 Praha 6 - Bubeneč
Česká republika

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2518567   Dátum zverejnenia: 22.9.2016