Automechanik/mechanik-podvozkár/mechanik pneuservisu

SCHWARTZ, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Automechanik-mechanik podvozkár: kontrolovať kvalitu a zoraďovať prvky riadenia a podvozku; vykonávať kontroly a bežné opravy brzdového systému; meranie geometrie náprav vozidiel; kontroly tlmiacich a pružiacich jednotiek náprav a výmeny ich častí; kontroly hnacích hriadeľov, ložísk kolies a prípadné výmeny vadných častí; renovácia (sústruženie) brzdových kotúčov na osi

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

atraktívne pracovisko s najmodernejšou technológiou;
poskytnutie kompletného pracovného oblečenia aj s ochrannými pracovnými pomôckami;
zabezpečenie odborných školení v obore;
zaujímavé finančné ohodnotenie;
kvalitne stravovanie v blízkom okolí;
príjemný kolektív;

Životopis zasielajte spolu s informáciami o dosiahnutom vzdelaní, absolvovanej praxi a prípadným kontaktom na predošlého zamestnávateľa na uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

precíznosť a dôslednosťpri výkonoch, rešpektovanie pracovných postupov, zručnosť v danej oblasti, chuť učiť sa, sledovanie vývojových trendov v obore, záľuba v oblasti automobilizmu

SCHWARTZ - multiznačkový nezávislý autoservis, diagnostika, pneuservis a ručná umyváreň v Senci, člen siete Q-service na Slovensku

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nitrianska 48A/4219
903 01 Senec
ID: 1404594   Dátum zverejnenia: 18.10.2016