Medicínsky/farmaceutický reprezentant

Schwabe Slovakia s.r.o.

Grösslingová 58, Bratislavský kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Komárno, okres Šaľa, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné informovanie lekárov a lekárnikov

Ponúkame samostatnú a dynamickú prácu, služobný automobil, telefón, notebook.

Vašu písomnú žiadosť so životopisom zasielajte do 10.6.2015 na emailovú adresu. Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicína, farmácia, prírodné vedy, veterinárne lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilta, dobré komunikačné schopnosti, chuť učiť sa, samostatnosť, zodpovednosť.

Medzinárodná farmaceutická spoločnosť zastupujúca farmaceutické spoločnosti Dr. Willmar Schwabe, Bionorica, Heel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2121084  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou