CNC frézar - nástrojár

Schüle Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Teplická 3860/34A, 05801 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na CNC strojoch a obrábacích centrách
- ovládanie a nastavovanie strojov na základe technickej dokumentácie
- výroba a opracovanie nástrojov, foriem a súčiastok

- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- odborný rast
- bezplatná doprava do zamestnania
- bohatý sociálny program

Žiadosti s podrobným štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na nižšie uvedenú kontaktnú poštovú adresu, prípadne na e-mail: [email protected].

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na CNC frézach výhodou
- ovládanie riadiaceho systému Heidenhain výhodou
- zodpovednosť
- cieľavedomosť
- pracovitosť

Výroba tlakových odliatkov z hliníkových zliatin pre automobily a pre automatizačnú techniku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2734869  Dátum zverejnenia: 23.9.2016