Samostatný obchodný zástupca

Schubert & Franzke kartografické vydavateľstvo s.r.o.

Bratislava, Nejedlého 71 alebo príslušný región, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1 - 3000 EUR/mesiac, spôsob ohodnotenia závisí od druhu pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného obchodného zástupcu - regionálneho predajcu inzercie pre pripravovanú oficiálnu mapu Žiliny, Prešova, prípadne aj ďalších slovenských miest a regiónov (Bratislava, Nitra atď).

Ponúkame odborné zaškolenie, po vzájomnej dohode aj ďalšie benefity.
Spôsob ohodnotenia závisí od druhu pracovného pomeru a jeho výška od Vášho výkonu.

Ak máte záujem o samostatnú aktívnu prácu v jednotlivých regiónoch alebo po celom Slovensku a hľadáte možnosť výrazne zvýšiť svoje príjmy, pošlite, prosím, Váš životopis, fotografiu, prípadne iné dokumenty (max. 3 MB) na adresu [email protected] (ak je to možné, životopis tiež v nemčine alebo angličtine - nie je podmienkou)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj inzercie pre mapy

Vodičský preukaz

B

Na pozíciu Obchodného zástupcu hľadáme viacerých regionálnych predajcov inzercie.
Oceníme Vaše skúsenosti s predajom, flexibilitu, príjemné vystupovanie, ochotu cestovať v rámci dohodnuteho regiónu, aktívny prístup k predaju.
Ponúkame vysoké ohodnotenie priamo úmerné Vášmu výkonu a podporu khow-how našich úspešných produktov.

Schubert & Franzke je renomovanou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti kartografie na Slovensku, v Rakúsku, Švajčiarsku, Nemecku, Luxemburgu a Rumunsku. Ponúka svojim klientom mapy obcí a miest v najvyššej kvalite spracovania a tlače. Mapy sú doplnené informáciami o zaujímavostiach a blokom reklamy a dodávané mestským a obecným úradom, mestským informačným centrám, turistickým zväzom apod.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1379557  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 - 3000 EUR/mesiac, spôsob ohodnotenia závisí od druhu pracovného pomeru