Operátor výroby

Schreiber Slovakia s.r.o.

Miesto práce
T. G. Masaryka 8580, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie a obsluha plniacich liniek na plnenie jogurtov, jogurtových nápojov a kyslej smotany
- zodpovednosť za pomocníka pri stroji
- zabezpečenie príslušnej dokumentácie

- benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
- sociálny program
- stabilné pracovné miesto v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
- príležitosť pre ďalší odborný a profesijný rast
- práca s najnovšími technológiami v rámci potravinárskeho priemyslu
- možnosť odborného vzdelávania

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najlepšie zodpovedajú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu. Ostatné zaslané životopisy budú zlikvidované v zmysle platnej legislatívy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať na zmeny v nepretržitej prevádzke

Schreiber Foods je spoločnosť založená v roku 1945 v USA. Je to medzinárodná dynamická spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou čerstvých mliečnych výrobkov.
Schreiber Slovakia s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Schreiber Slovakia s. r. o.
T. G. Masaryka 8580
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 2655704   Dátum zverejnenia: 28.3.2017