HR Specialist/mzdový účtovník

Zvolenská mliekareň s.r.o.

Miesto práce
T. G. Masaryka 8580, 960 01 Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:
• vedie administratívu personálnej agendy v spoločnosti a zabezpečuje starostlivosť o zamestnancov na všetkých úrovniach,
• úzko spolupracuje s HR manažérom pri činnosti HR oddelenia vrátane náboru, zamestnaneckých vzťahov, komunikácie, odmeňovania a benefitov, rozvoja a tréningov, dodržiavania pracovnej a súvisiacej legislatívy, smerníc a vzťahov s odborovou organizáciou
• zodpovedá za spoluprácu s personálnymi a vzdelávacími agentúrami, ako aj s orgánmi štátnej správy

Ďalšie úlohy:
- spracováva agendu úseku ľudských zdrojov (pracovno-právna agenda, dohody vykonávané mimo pracovného pomeru, vstupné školenia, agenda pri vstupe/výstupe zamestnancov do/z pracovného pomeru)
- zabezpečuje úzku spoluprácu a efektívnu komunikáciu s kompetentnými pracovníkmi štátnych inštitúcií (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, ÚPSVaR a pod.)
- spracováva štatistické hlásenia za úsek ľudských zdrojov
- plánuje a vypracováva ročný plán vzdelávania zamestnancov v spolupráci s vedúcimi ostatných oddelení a zodpovedá za jeho realizáciu
- zaisťuje príslušný reporting
- spravuje registratúru úseku ľudských zdrojov
- zabezpečuje správu a vyúčtovanie využívania rekreačných zariadení spoločnosti
- spracovanie mzdovej agendy (od vstupných údajov až po výstupné údaje pre orgány štátnej správy)

Vzhľadom na množstvo životopisov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá výberového konania v najvyššej miere.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- veľmi dobrá znalosť pracovného práva vrátane jeho uplatnenia v praxi
- skúsenosti so spracovaním miezd
- pragmatický prístup pri riešení problémov
- dobré zručnosti v medziľudskej komunikácii a prezentácii
- zodpovednosť, tímová práca a flexibilita

Zvolenská mliekareň s.r.o. vo Zvolene vyrába mliečne výrobky okrem iného aj pod značkou Zvolenský. Je to jeden z najväčších výrobcov jogurtov a jogurtových nápojov na Slovensku (29 000 ton/ročne). V roku 2014 sa pod značkou Zvolenský začala aj výroba mrazených smotanových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2478013  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou