Strojník ve výrobě

SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Okres Vsetín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STROJNÍK VE VÝROBĚ

Náplň práce:
• Obsluha a preventivní údržba výrobních zařízení na zpracování plochého skla (CNC brusky, vrtačky).
• Nastavování a seřizování strojů dle parametru výrobků uvedených v průvodce zakázky a výkresové dokumentaci.
• Zodpovědnost za plynulý chod svěřených výrobní zařízení a linek, plnění výkonových a kvalitativních ukazatelů.

Požadavky:
• SŠ/USO technického směru - obor sklář, strojař, elektro.
• samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
• 3 směnný provoz
• praxe v oboru výhodou (zpracování plochého skla, CNC obrábění)
• Znalost pricipů TPM, 4P, 5S výhodou

Nabízíme:
• Zajímavou práci v perspektivní zahraniční firmě
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Příležitost profesního a kariérního růstu v nadnárodním prostředí
• Motivující zaměstnanecké benefity (13. plat, bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce)
• Odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků
• Nástup dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2492203  Dátum zverejnenia: 29.3.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.