Junior Controller - Trainee program pre študentov končiacich ročníkov VŠ

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si absolventom vysokoškolského štúdia 2016, alebo si práve v poslednom ročníku vysokej školy ekonomického zamerania, ponúkame Ti možnosť naštartovať kariéru v našej spoločnosti.

Počas najbližších 6-12 mesiacov sa zoznámiš s fungovaním logistickej spoločnosti a budeš spolupracovať na rôznych pravidelných, ale aj projektových úlohách z oddelenia Controllingu.

Hlavnými aktivitami bude:
• Participácia na konsolidovaní, spracovaní, analýze a plánovaní vybraných finančných údajov
• Pomocné práce pri príprave finančných dát pre plánovanie a forecasting
• Participácia na controllingovej závierke
• Ad-hoc úlohy a analýzy na základe požiadaviek kolegov z oddelenia controllingu

• po zaškolení možnosť účasti na medzinárodnom trainee programe v rámci rôznych pobočiek Schnellecke celosvetovo
• po ukončení štúdia možnosť pracovať na hlavný pracovný pomer
• firemné podujatia,
• práca v skvelom tíme a iné

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom a anglickom/nemeckom jazyku spolu s motivačným listom.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len uchádzačov vybraných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem pracovať v oblasti controllingu
• Veľmi dobrá znalosť MS Office
• Schopnosť pracovať individuálne i v tíme
• Analytické schopnosti
• Spoľahlivosť a zodpovednosť
• Záujem pracovať na svojom rozvoji

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2922753  Dátum zverejnenia: 6.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnené na osobnom pohovore