Montážny pracovník - zvárač

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava/Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
28.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + mesačné prémie + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Realizácia bezchybnej a kvalitnej montáže dverových obkladov v predpísanom JIT takte
• Kontrola povrchu montovaných dielov (škrabance a iné poškodenia)
• Zvarenie dverových obkladov v zváracom zariadení podľa pracovného postupu
• Postúpenie hotového výrobku na montážnu linku
* 4-zmenná prevádzka

Zázemie v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.

Nakoľko sa pracuje s väčšími komponentami, práca nie je vhodná pre ženy.

Žiadosti a životopisy posielajte e-mailom, poštou.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
prax na obdobnej pozícii výhodou
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2901531  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda + mesačné prémie + ďalšie bonusy