Vedúci zmeny

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
APP Lozorno, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola a operatívne zabezpečenie procesov JiT/JiS a dodržiavania FiFo princípov
• Riešenie operatívnych problémov v procese dodávania dielov JiT/JiS, komunikácia so zákazníkom
• Zabezpečenie dodržiavania pravidiel BOZP a interných predpisov platných v areáli VWSK
• Vstupné školenie nových zamestnancov a opakované periodické školenia všetkých zamestnancov z pravidiel BOZP a interných predpisov platných v areáli VWSK
• Operatívne plánovanie personálu, evidencia dochádzky, plánovanie dovoleniek, hodnotenie zamestnancov a vedenie osobných pohovorov so zamestnancami
• Vedenie zmenových výkazov
• Kontrola stavu techniky, kontrola stavu vykládkových plôch v montážnej hale VWSK
• Kontrola dodržiavania všetkých pracovných postupov potrebných na vykonávanie činností na pracovnej zmene
• Účasť na poradách a školeniach
• Kontrola platnosti oprávnení na vedenie manipulačnej techniky u pridelených zamestnancov
• Kontrola a dodržiavanie poriadku a čistoty na všetkých pracoviskách

zázemie v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy v slovenskom jazyku zasielajte mailom.
Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- organizačné schopnosti
- prax v oblasti vedenia a motivácie zamestnancov
- zodpovednosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke
- preukaz na VZV - prax nutná

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2739102  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou