Vodič VZV - nakladka Porsche Karosérii (nad 5 ton)

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
APP Devinska Nov Ves, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + mesačné prémie + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vloženie prázdnej palety na prekládkový stôl
• Pre hybridné karosérie označenie áut nálepkami Gefahrgut
• Preloženie karosérie pomocou VZV do stohovacieho modulu
• Starostlivosť a kontrola technického stavu prideleného zdvíhacieho a nakladacieho zariadenia a odstraňovanie porúch
• Vystavenie sprievodných dokumentov pre železnice
• Označovanie vagónov sprievodnými listami, plombami a tabuľkami Gefahrgut

Informácie o výberovom konaní

Informácie získate na uvedených kontaktoch.
Žiadosti a životopisy posielajte e-mailom, poštou.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

prax min. 1 rok s VZV nad 5 ton
platný preukaz na obsluhu VZV
zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
spôsobilosť pracovať v zmenovej prevádzke, aj na nočné zmeny

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2732049  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda + mesačné prémie + ďalšie bonusy