Internship - Logistics Planner

SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

Westpoint Logistics Park, Hala DC6b 1137, 900 55 Lozorno, Bratislava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte záujem pracovať v oblasti logistiky a automotive, získavať praktické skúsenosti a rozvíjať svoje jazykové znalosti, pracovať na zaujímavých projektoch a svojej diplomovej práci, ponúkame Vám možnosť participovať v tíme oddelenia Logistického plánovania v našej spoločnosti na nasledovných aktivitách:
- Plánovanie a optimalizácia logistických procesov na jednotlivých prevádzkach spoločnosti
- Analýza požiadaviek zákazníkov a pozvánok do tendrov
- Rozvoj konkurencieschopných logistických riešení pre zákazníkov
- Kalkulácia nákladov, príprava návrhu layoutov
- Podpora nábehov nových projektov
- Optimalizácia logistických riešení

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť participovať na zaujímavých projektoch
- možnosť vypracovať u nás diplomovú prácu
- možnosť získať po ukončení programu a VŠ štúdia pracovné miesto na hlavný pracovný pomer

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím Váš životopis v SJ a AJ/NJ spolu s motivačným listom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent 2.stupňa inžinierskeho štúdia - logistika, výroba
- aktívna znalosť AJ alebo NJ je podmienkou
- silná motivácia rozvíjať sa v oblasti logistiky, získavať nové praktické skúsenosti v automotive
- samostatnosť, iniciatívnosť a flexibilita
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- analytické myslenie

Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2156918  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou