Obchodný manažér

Schneider Airsystems s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 165, okres Nitra
Termín nástupu
03.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj produktov spoločnosti,
- vypracovávanie cenových ponúk, návrhov, riešenie podľa požiadaviek zákazníkov, spracovanie objednávok (e-mail,telefón),
- uzatváranie obchodných zmlúv,
- primárna kontaktná osoba pre predajcov a zákazníkov v pridelenom regióne Západ,
- prezentácia produktov, výrobkov a služieb, ich výhod,
- odborné poradenstvo pri predaji, pomoc pri výbere produktov,
- komunikácia s materskou spoločnosťou v Nemecku

- zázemie v stabilnej nemeckej spoločnosti,
- práca v stabilnom kolektíve,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- fixný pracovný čas/krátky piatok,
- služobné vozidlo, služobný mobil aj notebook,
- jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie, obchodné vzdelanie, ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- efektívna obchodná komunikácia,
- orientácia na zákazníka,
- obchodné a technické myslenie,
- SŠ alebo VŠ vzdelanie technického, ekonomického alebo strojárskeho zamerania,
- chuť pracovať a dosahovať spoločné ciele,
- aktívna práca s PC na pokročilej úrovni (MS Office, internet),
- komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka vítaná

Spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, predajom a servisom zariadení na výrobu stlačeného vzduchu - kompresory, pneumatické náradie, rozvody stlačeného vzduchu.
Dcérska spoločnosť švédskej centrály s celosvetovým pôsobením

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3089541  Dátum zverejnenia: 1.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou