HR koordinator

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Bratislava
Termín nástupu
jún / prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Príprava HR rozpočtu, podkladov pre mzdy, výplata bonusov
* Reporting
* Pracovno-právne poradenstvo
* Správa benefitov, lekárske prehliadky
* Nábor nových zamestnancov
* Legislatívne vzdelávanie
* Práca s personálnym softwérom
* Personálna administratíva
* Práca na HR projektoch

* Zaujímavá a "živá" práca v nadnárodnej spoločnosti
* Možnosti vzdelávania
* Štandardný balíček benefitov spoločnosti

Jedná sa o prácu na dobu určitú, zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis.

Kvôli vysokému počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* VŠ, min. SŠ s maturitou
* Skúsenosti na podobnej pozícii min. 3 roky z medzinárodnej spoločnosti
* Praktické skúsenosti z oblastí: príprava HR rozpočtu, výplata bonusov, reporting, správa benefitov, podklady pre mzdy, administratíva, nábor, pracovno-právne otázky
* Veľmi dobrá znalosť AJ slovom aj písmom je podmienkou
* Veľmi dobrá znalosť MS Office - najmä Excel je podmienkou
* Komunikatívna a samostatná osobnosť
* Zmysel pre detail
* Príjemné vystupovanie
* Ochota učiť sa nové veci

Pracovná zmluva na túto pozíciu je na dobu určitú (zástup počas MD/RD)

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2553204  Dátum zverejnenia: 9.5.2016