Technik servisu BMS (Building Management System) - Riadenie budov

SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne ponúkať servisné činnosti pre koncových zákazníkov (EU)
• Realizovať periodické prehliadky
• Vykonávať činnosť na servisnom oddelení za účelom poskytovania spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
• Zodpovedať za realizované servisné zásahy
• Vybavovať technické reklamácie
• Pravidelne a samostatne zvyšovať svoju kvalifikáciu a znalosti o výrobkoch SESK

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Balíček sociálnych benefitov
• Notebook, mobilny telefón, auto
• Práca v príjemnom a profesionálnom prostredí

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite emailom Váš životopis. Prosím nezabudnite uviesť v životopise Vaše kontaktné údaje. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov.

Zároveň Vás poprosím o priloženie tohto textu k Vášmu emailu/listu:

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti SCHNEIDER ELECTRIC SLOVAKIA, spol. s r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

• práca na NN zariadeniach 2 roky
• elektrotechnická spôsobilosť § 21, vyhl. 718/2002 Z.z.
• skúsenosti so zariadeniami pre riadenie budov (BMS), frekvenčnými meničmi a riadiacimi systémami

Schneider Electric Slovakia spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou medzinárodného koncernu a na Slovensku pôsobí už viac 20 rokov. So sídlom v Bratislave a s obchodnými pobočkami v Košiciach a v Žiline, zamestnáva viac ako 160 zamestnancov.

Schneider Electric je svetový špecialista v oblasti manažmentu elektrickej energie.

Naše riešenia v oblastiach:
- Distribúcia elektrickej energie
- Priemyselná automatizácia a riadenie
- Automatizácia a bezpečnosť budov
- Inštalačné systémy a riadenie (domové elektroinštalácie + inteligentné budovy)
- Zálohovanie elektrickej energie a chladenie
- Riešenia pre zdroje obnoviteľnej energie

Našim prvoradým cieľom je úplna spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, cez školiace moduly Schneider Electric Univerzity, logistiku tovaru až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Schneider Electric má celosvetovo 160 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1790489  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou