Zodpovedný farmaceut - Prievidza

Miesto práce
Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • expedícia liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
  • príprava IPL
  • spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov
  • poskytovanie odborného poradenstva pacientom
  • sledovanie expirácií a kontrolovanie stavu skladových zásob
  • objednávanie liekov a doplnkového sortimentu
  • fakturácia
  • prideľovanie úloh priamym podriadeným a kontrola ich plnenia

  • klasická pracovná doba bez víkendov a sviatkov
  • pitný režim
  • príspevok na stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, lekárenstvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

komunikatívnosť, zodpovednosť, dôslednosť, kreativita, schopnosť a chuť prijímať nové poznatky a uplatniť ich v praxi

Sme perspektívna farmaceutická spoločnosť s 16-ročnou históriou s pôsobnosťou na celom Slovensku. Prevádzkujeme sieť lekární, vedenú odborným farmaceutom, s väčším dôrazom na profesijný rozvoj a vyššiu odbornú úroveň farmaceutickej práce našich zamestnancov (napr. IPL, spolupráca s DSS, atď.). Spájame aplikáciu tradičnej farmácie s novými technológiami a prístupmi orientovanými na pacienta. Rodinné zázemie a atmosféra, finančná stabilita, odbornosť a profesionalita sú základom, o ktorý opierame všetky naše aktivity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Radovan Ocsovay
E-mail: poslať životopis
ID: 2091621  Dátum zverejnenia: 22.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou