Obchodný zástupca - automatizácia

SCHMACHTL SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1300 plus provízie z obchodných prípadov, odmeny a motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov v oblasti priemyselnej automatizácie, senzoriky
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov s kompletným servisom
- OEM zákazníci
- zavádzanie progresívnych technológií v priemysle
- prezentácie, školenia a konzultácie
- vypracovávanie technických riešení
- cenové ponuky a starostlivosť o rozbehnuté projekty
- komplexné riešenia pre automatizáciu vrátane rozvádzačovej časti

- 13. plat
- provízie z obchodných prípadov
- služobné auto aj na súkromné účely
- mobilný telefón
- notebook
- školenia v zahraničí
- práca v mladom kolektíve
- ponuka stabilnej pracovnej pozície v zahraničnej spoločnosti
- sociálny program a benefity
- poistenie zamestnancov a príspevky na poistenie
- Angličtina v priestoroch firmy s americkým lektorom
atď.

!!!CV s prehľadom praxe spolu so žiadosťou zasielajte LEN E-MAILOM na adresu [email protected] a v predmete e-mailu uveďte E4 !!!
- INAK ZASLANÉ CV A ŽIADOSTI NEBUDÚ ZARADENÉ DO VÝBERU
- KONTAKTUJEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPŠE s maturitou (VŠE).
Nemecký alebo anglický jazyk na komunikačnej úrovni.
Dobrá znalosť PC (Office, internet, e-mail, Dynamics NAV/Navision výhodou)
Vodičský preukaz skupiny B

SCHMACHTL je rakúska obchodno-dodávateľská spoločnosť s elektortechnickými a strojárskymi komoditami, ktorá pôsobí v oblasti strojárskeho, chemického, farmaceutického, potravinárskeho a energetického priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 901082  Dátum zverejnenia: 17.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 plus provízie z obchodných prípadov, odmeny a motivačné bonusy