Konštruktér

SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako "Konštruktér" ste zodpovedný za:
- technické výkresy eskalátora
- vytvorenie špeciálnych riešení podľa požiadaviek zákazníka
- nezávislé spracovanie komplexných zákaziek
- prácu s nástrojmi AUTOCAD, SAP
- kooperáciu s internými a externými oddeleniami: R&D, Sales, Nákup, Plánovanie výroby, Kvalita, atď.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- atraktívnu prácu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je celosvetovým lídrom na trhu v predaji eskalátorov
- stabilitu
- možnosť kariérneho a finančného rastu
- jazykové kurzy zdarma a školenia na prácu organizované v zahraničí
- veľkolepé firemné podujatia viackrát ročne
- nadštandardná starostlivosť o zdravie zamestnancov
- nástupná mzda: od 1300 EUR + ročný bonus + vianočný príspevok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Úspešný kandidát by mal mať:
- silné technické zázemie (vzdelanie v odbore strojárstvo),
- výhodou sú skúsenosti v oblasti strojárstva,
- skúsenosti v navrhovaní oceľových konštrukcií, strojárenských dielcov s pomocou počítačových systémov,
- schopnosť prichádzať s novými nápadmi,
- dobrú znalosť balíka MS Office.

Osobné kvality:
cieľová orientovanosť, orientovanosť na zákazníka, inovatívnosť, iniciatívnosť, schopnosť spolupracovať, odolnosť voči stresu, schopnosť nájsť riešenie a urobiť rozhodnutie, samostatnosť, schopnosť riešiť problémy, tímový hráč, komunikatívnosť.

Schindler hýbe denne jednou miliardou ľudí po celom svete. Za týmto úspechom stojí 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 dcérskych spoločností na všetkých kontinentoch. Spoločnosť sa zaoberá montážou a kompletizáciou eskalátorov, pohyblivých schodov a chodníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1595123  Dátum zverejnenia: 17.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac