Technik údržby

Schindler Dunajská Streda a. s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiac+ k základnej mzde sa poskytujú bonusy pri splnení stanovených podmienok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • údržba systémov, strojov a zariadení a ich nastavovanie (laser, dierovanie, strihanie, ohýbanie, lakovňa, montáž, logistika, atď)
  • odhaľovanie a riešenie technických problémov / chýb alebo odchýlok
  • preventívna údržba strojov podľa plánu údržby
  • dodržiavanie energetických noriem spoločnosti
  • práca v 2-zmennej prevádzke

  • Poskytnutie stravovania zamestnávateľom za 1€
  • Mesačný výkonnostný bonus  max do výšky 100€ brutto
  • Dochádzkový bonus 75€ brutto
  • Doprava zabezpečená zamestnávateľom  zadarmo (autobusy)
  • 13.plat
  • Cafetéria program vo výške 50€
  • Loyality bonus po 24 mesiacoch 10€ mesačne za počet odpracovaný rokov
  • Ročné zvýšenie mzdy (valorizácia)
  • Odmena za odporúčanie nového kolegu
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu
  • Firemné podujatia

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka oslovila, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za poruzemie, že kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • nutnosť mať platný §21 - elektrotechnik
  • praktické mechanické a technické znalosti ( stroje na laser rezanie, ohýbanie, dierovanie a pod.)
  • schopnosť porozumieť/čítať elektrotechnické výkresy
  • CNC/NC znalosti - výhodou
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke

Skupina Schindler, založená vo Švajčiarsku v roku 1874, je popredným svetovým poskytovateľom výťahov, eskalátorov a stým súvisiacich služieb. Riešenia mobility Schindler presúvajú každý deň viac ako 1,5 miliardy ľudí na celom svete. Za úspechom spoločnosti stojí viac ako 65 000 zamestnancov vo viac ako 100 krajinách.

Schindler Dunajská Streda a.s. vyrába výťahové systémy a mechanické komponenty pre európsky trh. Naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy kvality, vďaka čomu je Schindler jedným z globálnych lídrov v tomto odvetví.
Schindler Dunajská Streda a.s., založená v roku 2013. V súčasnosti má 600 zamestnancov, ktorí pracujú s najmodernejšími zariadeniami odvodenými od inovatívnych výrobných a IT technológií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Csilla Czajlik
Tel.: +421917784232
E-mail: poslať životopis
ID: 4276133  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac