Recepčná - Front Office Agent Košice

Schill Dental Clinic s.r.o.

Miesto práce
Námestie osloboditeľov, Košice
Termín nástupu
01.12.2019/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR + možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát bude mať na starosť prácu spojenú s chodom recepcie a so spravovaním administratívneho behu spoločnosti.
Preferujeme kandidáta so zdravotníckym vzdelaním avšak nie je to podmienka.
Náplňou práce je:
- prijímanie telefonických hovorov, prijímanie a odovzdávanie odkazov
- objednávanie pacientov emailom aj telefonicky
- príjem klientov (obsluha občerstvenia, vybavovanie ich požiadaviek)
- práca s pokladňou
- administratívna práca

Ponúkame Vám pozíciu so zaujímavou pracovnou náplňou, atraktívne finančné ohodnotenie a pôsobenie v mladom kolektíve v jednej z najúspešnejších zubných ambulancií na Slovensku.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Vzhľadom k väčšiemu počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, zodpovednosť a vnímavosť
- odolnosť voči stresu, schopnosť riešiť niekoľko požiadaviek naraz alebo v krátkom čase
- zmysel pre prácu v tíme, vzájomný posun informácii, presnosť
- flexibilita a prispôsobivosť
- profesionálne správanie, príjemné vystupovanie a upravený výzor
- pozicia vhodna aj pre zdravotne sestry

Schill Dental Clinic s.r.o. je stomatologická klinika, pre ktorú je nepísaným zákonom poskytovať kvalitnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Tejto filozofii prispôsobujeme nielen odborný rast našich lekárov a personálu, ale aj investície do najnovších technológií, postupov a materiálov. Chceme poskytnúť pacientom na Slovensku komfort a kvalitu adekvátnu európskym štandardom.

Poskytujeme komplexnú starostlivosť od najjednoduchších výplní až po zložité chirurgické zákroky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2423313  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR + možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe