Obchodný zástupca - 3D skennery.

Schier Technik Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Na Kameni, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
900 - 1100 EUR/mesiac. Pohyblivou zložkou k ponúkanému platu je provízia a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s najmodernejšou a najvyspelejšou technológiou v oblasti reverzného inžinierstva. Obchodno-technické prezentácie produktov Creaform. Komunikácia so zákazníkmi. Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov.

Práca v profesionálnom pracovnom tíme s možnosťou ovplyvniť smerovanie spoločnosti. Možnosť samostatnej práce a flexibilnej pracovnej doby. Tréningy, školenia a kurzy na zvýšenie profesných schopností v rámci pracovnej doby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Schier Technik Slovakia s.r.o sídliaca v Trenčíne je stabilná firma pôsobiaca od roku 2000 v oblasti predaja softvérových riešení pre strojárske firmy a podniky. Jej hlavným portfóliom sú produkty DS SOLIDWORKS a SolidCAM. Od roku 2015 novootvorené obchodno-technické oddelenie 3D skenerov spoločnosti Creaform.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2103237  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR/mesiac. Pohyblivou zložkou k ponúkanému platu je provízia a odmeny