Konštruktér

Scheuch s.r.o.

Miesto práce
Teplárenská 1, okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba výkresovej dokumentácie zo zostáv – výstupom má byť výrobný výkres, podľa ktorého sa jednotlivé komponenty zostavy vyrobia
• výrobná dokumentácia sa týka najmä plechových zvarencov (časti a súčasti odprašovacích zariadení a potrubí) – nie oceľových konštrukcií
• riešenie prípadných nezhôd v podkladoch príp. návrhy zmien
• práca v prostredí ACAD Inventor (možnosť zaškolenia)

• zaškolenie v kolektíve skúsených pracovníkov
• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• profesionálne pracovné podmienky (práca s najmodernejšími technológiami)
• možnosť kariérneho rastu
• interné kurzy cudzích jazykov (NJ, AJ)
• bezplatné stravovanie v závodnej jedálni
• sociálny program (rekondičné pobyty, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky, príspevok na dopravu, osobné ohodnotenie, apod.).

Ak Vás táto ponuka v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti zaujala, pošlite prosím Váš životopis na adresu spoločnosti alebo nás môžete osobne navštíviť:
Scheuch s.r.o.,
Teplárenská 1,
971 01 Prievidza

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

• SOŠ strojárska, stavebná
• orientácia vo výkresovej dokumentácií
• znalosť MS Office (Excel, Word)
• znalosti CAD nevyhnutné (2D, 3D) – ACAD Inventor výhodou
• zodpovednosť, flexibilita, prispôsobivosť, teamová spolupráca
• jazykové znalosti NJ alebo AJ výhodou (komunikatívna úroveň)
• ochota cestovať (školenie v materskej spol. v Rakúsku)

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schlencová
Tel.: +421905538415
E-mail: poslať životopis
ID: 3052922  Dátum zverejnenia: 11.5.2017