Technik - asistent nákupu

Scheuch s.r.o.

Miesto práce
Teplárenská 1, okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri koordinácii nákupu materiálu a služieb
• prieskum trhu, vypracovanie dopytov, zhromažďovanie cenových ponúk
• vypracovanie podkladov k výberu dodávateľov
• komunikácia a starostlivosť o dodávateľov
• spolupráca s oddelením kontroly kvality pri riešení reklamácií
• koordinácia činností pri spolupráci so strediskami spoločnosti a externými partnermi

• zaškolenie v kolektíve skúsených pracovníkov
• perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• profesionálne pracovné podmienky (práca s najmodernejšími technológiami)
• možnosť kariérneho rastu
• interné kurzy cudzích jazykov (NJ, AJ)
• bezplatné stravovanie v závodnej jedálni
• sociálny program (rekondičné pobyty, firemné akcie a výlety i s rodinnými príslušníkmi, darčekové poukážky, príspevok na dopravu, osobné ohodnotenie, apod.).

Ak Vás táto ponuka v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti zaujala, pošlite prosím Váš životopis na adresu spoločnosti alebo nás môžete osobne navštíviť:
Scheuch s.r.o.,
Teplárenská 1,
971 01 Prievidza

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

• SOŠ strojárska, stavebná alebo elektrotechnická
• znalosti MS Office (Excel, Word) výhodou
• zodpovednosť, flexibilita, prispôsobivosť, teamová spolupráca
• jazykové znalosti NJ alebo AJ (komunikatívna úroveň) výhodou, nie však podmienkou

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schlencová
Tel.: +421905538415
E-mail: poslať životopis
ID: 3052917  Dátum zverejnenia: 11.5.2017